Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs

Volume Seno Crema

Volume Seno Crema

Regular price Lek 2,990.00 ALL
Regular price Lek 3,490.00 ALL Sale price Lek 2,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Breast Volume Iodase Cream është trajtimi kozmetik me një efekt shtytës dhe volumizues për gjinjtë.

Është një trajtim specifik për zonën e dekoltesë, i cili voluminon dhe tonifikon gjoksin me komiferolinë, kigelia afrikane dhe acid hialuronik.

Kremi i Iodazës me vëllim të gjirit ndihmon për të mbajtur gjinjtë harmonikë dhe të tonifikuar, duke parandaluar ndryshimet për shkak të transformimeve të pashmangshme për shkak të moshës, shtatzënisë, ushqyerjes me gji ose menopauzës.

Breast Volume Iodaza është në gjendje që në aplikimet e para t'i bëjë gjinjtë dukshëm më të tonifikuar dhe lëkurën më të lëmuar dhe më elastike.

Pas 5/6 javësh përdorim të vazhdueshëm, gjoksi fiton volum të ri dhe një rrumbullakësi natyrale harmonike.


Si ta përdorni:
Aplikoni trajtimin duke masazhuar gjoksin dhe zonën e dekoltesë me lëvizje rrethore, derisa produkti të përthithet plotësisht.
Rekomandohet të bëhen dy aplikime të produktit çdo ditë, për të paktën 4-5 javë.

Çfarë përfshin oferta:
Iodaza e volumit të gjirit nga 150 ml


Përbërësit:

Acidi hialuronik, Commiferolin, Kigelia Africana, Hops, Galega, Vitamina E, Bisht kali, Ivy.
View full details