Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

VarikoStop

VarikoStop

Regular price Lek 2,390.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,390.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

VarikoStop është formula e re e zhvilluar për të reduktuar efektin e venave me variçe dhe për të ofruar një trajtim kozmetik të pasur me përbërës natyralë të aftë për t'i dhënë një efekt freskues dhe kundër lodhjes këmbëve, duke ndihmuar në rivendosjen e rrjedhës natyrale të gjakut duke reduktuar ënjtjen e variçeve.

Efektet e VarikoStop:

- Freskuese, e këndshme, relaksuese, e dobishme
- Varico Active
- Anticelulit
- Relaksuese
- Lehtë për t'u aplikuar

Përmban ekstrakte të:
- Gështenja e kalit
- Lajthia e shtrigës
- Gotu kola
- Arnica Montana
- Ivy


Si ta përdorni:

Masazhoni butësisht nga poshtë lart derisa të përthithet plotësisht.
Aplikoni dy herë në ditë.

Ruajeni në frigorifer për një efekt edhe më freskues.


Çfarë përfshin oferta:

Një paketë 200 ml Varikostop për të luftuar venat me variçe dhe për të përmirësuar elasticitetin e këmbëve.

View full details