Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs

Tsazio

Tsazio

Regular price Lek 1,490.00 ALL
Regular price Lek 1,290.00 ALL Sale price Lek 1,490.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Tsazio është aleati ideal për të luftuar mbipeshën: një suplement i formuluar me përbërës natyralë që riaktivizojnë metabolizmin dhe normalizojnë ndjenjën e urisë dhe ciklin e yndyrës.
Tsazio rekomandohet edhe për gratë në menopauzë falë kombinimit të përbërësve që përmban.


Përmban përbërës natyralë të përshtatshëm për çdo person:

Aloe Vera: ka aftësinë për të tretur kolesterolin e keq (LDL) që grumbullohet në arterie dhe stimulon pastrimin nga ana e mëlçis. Aloe vera kryen një veprim pastrues duke eliminuar toksinat e grumbulluara.

Shpargu: aleat i shëndetit dhe bukurisë sepse pastron, rregullon oreksin, mbron lëkurën nga plakja e lëkurës, lufton celulitin, mbajtjen e ujit dhe ënjtjen e barkut. Ai rrit sistemin imunitar dhe është një rregullator i vlefshëm i presionit të gjakut, kolesterolit dhe niveleve të insulinës.

Moringa - përshpejton metabolizmin dhe lehtëson humbjen e yndyrës në trup. Ul nivelin e kolesterolit dhe stabilizon peshën trupore.

Yerba Mate: stimulon metabolizmin, duke përshpejtuar ritmet e tij dhe duke përforcuar sistemin gastrointestinal.

Fieno Greco: falë pranisë së pasur të fibrave, Trigonella rezulton të jetë një ndihmë e vlefshme për të mbajtur në formë dhe për të shmangur shtimin në peshë, pikërisht sepse rrit ndjenjën e ngopjes.

Sherebela: ka aftësi tretëse dhe pastruese. Mbështet transitin e zorrëve (duke përmirësuar përthithjen e lëndëve ushqyese), nxit largimin e toksinave dhe materialeve të mbeturinave.

Tërfili i Livadheve: izoflavonet e tërfilit veprojnë në mënyrë të favorshme në profilin e lipideve, duke reduktuar kolesterolin e keq dhe trigliceridet. Ka veti kundër obezitetit dhe ndihmon gratë të reduktojnë simptomat e menopauzës falë veprimit të ngjashëm me atë të estrogjenit.Si të përdorni:

Rekomandojmë 2 deri në 4 tableta në ditë të gëlltiten me shumë ujë: 2 tableta para drekës dhe 2 tableta para darkës.


Çfarë përfshin:

Tsazio në format 30 tableta

View full details