Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Trattamento Dimagrante: DimaDay+DimaNight

Trattamento Dimagrante: DimaDay+DimaNight

Regular price Lek 3,490.00 ALL
Regular price Lek 4,200.00 ALL Sale price Lek 3,490.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Trajtimi i plotë për mirëqenien dhe dobësimin që zgjat 24 orë, i përbërë nga DimaDay për ditën dhe DimaNight për natën.

DimaDay është një suplement ushqimor natyral në kapsula, i krijuar me një proces inovativ, që përmban përbërësit më të mirë për mirëqenie dhe dobësim të aftë për të ndihmuar çdo person të humbasë peshë dhe të ndihet më mirë gjatë gjithë ditës.


Përmban përbërës natyralë si:

Aloe Vera: ka aftësinë për të tretur kolesterolin e keq (LDL) që grumbullohet në arterie dhe stimulon pastrimin nga mëlçia. Aloe ka një veprim pastrues duke eliminuar toksinat e grumbulluara.

Shpargu: aleat i shëndetit dhe bukurisë sepse pastron, rregullon oreksin, mbron lëkurën nga plakja e lëkurës, kundërvepron me mbajtjen e ujit. Diuretik dhe laksativ i shkëlqyer. Konsiderohet si një ushqim i vërtetë Detox. Ka një përmbajtje të lartë fibrash që ndihmojnë në uljen e niveleve të kolesterolit dhe triglicerideve.

Yerba Mate: stimulon metabolizmin, duke përshpejtuar ritmet e tij dhe duke i dhënë përfitim sistemit gastrointestinal, pasi tretja tonifikohet dhe proceset e asimilimit të zorrëve përshpejtohen.

Tërfili livadhor: ul kolesterolin e keq dhe trigliceridet. Ka veti kundër mbipeshes. Redukton simptomat e menopauzës falë veprimit të ngjashëm me atë të estrogjenit.


DimaNight është një suplement ushqimor natyral në format drop që ju ndihmon të humbni peshë gjatë natës ndërsa procesi i rigjenerimit të qelizave është duke u zhvilluar.

DimaNight është krijuar me një proces inovativ, i cili falë veprimit të vazhdueshëm të natës, ju lejon të humbni peshë në mënyrë natyrale dhe lehtë edhe gjatë natës, ndërkohë që trupi rigjeneron indet dhe qelizat.
Kjo është për shkak se qelizat janë shumë më pritëse gjatë natës dhe metabolizmi është deri në 3 herë më i shpejtë.Përmban përbërës natyralë që ju ndihmojnë të humbni peshë lehtë.

Alga fucus: stimulon metabolizmin për të djegur dhjamin më shpejt. Redukton ndjenjën e urisë dhe përthithjen e kalorive.

Ortosiphon: ideal për të promovuar humbje të shëndetshme dhe të shpejtë të peshës, ai stimulon metabolizmin bazal, duke i lejuar trupit të djegë më shumë kalori se normalja, edhe në pushim. Gjithashtu ndihmon në reduktimin e fryrjes së barkut.

Luleradhiqe: përmban hormonin e ndjenjës së mirë. Rregullon gjumin dhe humorin, mban nën kontroll urinë nervore.
Ka efekte pastruese dhe ndihmon në reduktimin e belit, duke favorizuar eliminimin e yndyrës së barkut.


Si të përdorni DimaDay:

Rekomandohet të merren 4 tableta në ditë para 2 vakteve kryesore, të gëlltiten me shumë ujë.

Paketa DimaDay me 30 tableta 500 ml.


Si të përdorni DimaNight:

Holloni 2 ml të produktit në ujë (rreth 40 pika të produktit).
- Trajtim “Light”: 20 pika në mbrëmje para se të shkoni në shtrat

- Trajtimi "medium": 20 pika në mes të pasdites + 20 pika para se të shkoni në shtrat

- Trajtimi "strong": 40 pika në mes të pasdites + 40 pika para gjumit

DimaNight është në formatin 50ml me pika.

View full details