Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

THREE - Sensational Treatment

THREE - Sensational Treatment

Regular price Lek 2,990.00 ALL
Regular price Lek 3,590.00 ALL Sale price Lek 2,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
THREE - Sensational Trearment është një ritual i çmuar bukurie që përmban në formulimin e tij kërkimet më të avancuara bioteknologjike dhe substanca të fuqishme funksionale të nxjerrjes natyrore.

Teknologjia dhe natyra takohen për të krijuar një sinergji të jashtëzakonshme që derdhet në këtë kondicionues të indeve me një efekt të lartë rigjenerues dhe anti-plakje.

Trajtimi Tre Sensational përfaqëson përdorimin shembullor të faktorit të rritjes epidermale të biopeptidit SH-Oligopeptide 1 (EGF).
Një trajtim i vërtetë profesional bukurie DIY.


Përmban ACIDI HIALURONIK dhe EGF:

- Acidi hialuronik: veprim hidratues, veti filmformuese dhe viskoze, i jep lëkurës rezistencë, strukturë dhe qëndrueshmëri.

- EGF: promovimi i rigjenerimit dhe shërimit të qelizave, efekt anti-rrudhë.


Përfitimet e THREE - Trajtimi sensacional janë:

- Funksioni rigjenerues i kolagjenit;

- Efekt hidratues i lëkurës;

- Kompleks anti-inflamator dhe desensibilizues;

- Efekti i zgjatjes së hidratimit;


Si të përdorni:

1) aplikoni serumin duke e masazhuar butësisht fytyrën derisa të përthithet plotësisht;
2) aplikojeni maskën në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 20 minuta, hiqeni maskën dhe masazhoni produktin e tepërt derisa të përthithet plotësisht;
3) përhapni kremin me definicion të lartë duke e masazhuar butësisht.
Përsëriteni trajtimin 1-2 herë në javë.


Çfarë përfshin:

TRE - Trajtimi sensacional është një qese e ndarë në tre pjesë:
- Maskë, 25 ml;
- Serum, 3 ml;
- Krem, 3 ml.

View full details