Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs

Talasso Fangosale

Talasso Fangosale

Regular price Lek 4,200.00 ALL
Regular price Lek 5,600.00 ALL Sale price Lek 4,200.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Talasso Fangosale është e pasur me kripëra deti në makrogranula, e masazhuar butësisht në lëkurë e zbut atë duke e bërë atë të lëmuar me një efekt eksfoliues.
Vepron në njollat ​​e lëkurës të shkaktuara nga celuliti falë veprimit të algave të detit Guam.

Efekti osmotik i krijuar me kripërat e detit favorizon eliminimin e lëngjeve në zonat e kofshëve dhe vitheve, duke reduktuar defektet e shkaktuara nga ënjtja dhe mbajtja e ujit.


GUAM TALASSO
Një rrugë trajtimesh detare që nis nga oqeani dhe alga deti për të arritur në shtëpinë tonë.

Ato favorizojnë tonifikimin, butësinë, hidratimin dhe remineralizimin e indeve të lëkurës.

Ato rregullojnë ekuilibrin hidrolipidik dhe vonojnë plakjen.BALTA E ALGAVE TE GUAM JANE PRODUKTE NATYRORE SHUME TE NJOHUR

SI MUND TE MERREN REZULTATET NGA APLIKIMET E PARA
- Tonifikimi
- Butësia
- Hidratimi
- Remineralizimi
- Stimulon indin e lëkurës


Përdorimi i duhur i produktit:

Përziejmë mirë Talasso Fangosale-n në mënyrë që makrogranulat e kripës të shpërndahen në mënyrë të barabartë në përzierje. Më pas, aplikojeni produktin në pjesët e prekura me një masazh rrethor të butë dhe delikat.

Mbështilleni pjesët me qese dhe prisni 10-15 minuta më pas e shpëlani me ujë të ngrohtë.

Rekomandohen dy aplikime në javë për 2 muaj.Çfarë përfshin oferta:
Një paketë 600 g baltë GuamSubstancat funksionale:
GUAM alga deti, argjila, ekstrakte bimore dredhkë, gështenjë kali, vajra esencialë limoni dhe rigon, kafeinë

View full details