Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs

Spotless Spray

Spotless Spray

Regular price Lek 2,990.00 ALL
Regular price Lek 3,490.00 ALL Sale price Lek 2,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Spotless Spray nga Iodase është trajtimi kozmetik specifik për të luftuar papërsosmëritë e njollave të lëkurës për zonat e duarve, krahëve, dekoltesë.
Efekti i kombinuar i përbërësve aktivë të përmbajtur në vajin e rrushit pa fara Nigrum dhe ekstraktet e rrënjëve të bozhureve dhe gjetheve të rozmarinës ndihmon në njëtrajtimin e ngjyrës, përmirësimin e shkëlqimit, zvogëlimin e shfaqjes së njollave në lëkurë dhe zbutjen e ngjyrës së saj.

Efekt pak kriogjenik.

Si ta përdorni:
Aplikoni trajtimin duke masazhuar zonën e prekur me lëvizje rrethore, derisa produkti të përthithet plotësisht.
Rekomandohet të bëhen dy aplikime ditore të produktit, për të paktën 3-4 javë.

Çfarë përfshin oferta:
Spotless spray 100 mlPërbërësit:
Vaji i ullirit, ekstrakti i bozhure, rrush pa fara, rozmarina. (Nuk përmban alga deti, një burim natyral i jodit).

View full details