Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Smagliature Crema

Smagliature Crema

Regular price Lek 2,490.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,490.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Kremi i strijave me Jodazë është trajtimi kozmetik me një efekt elastik që redukton dukshmërinë e strijave dhe parandalon shfaqjen e tyre falë ekstrakteve bimore elastike dhe rigjeneruese, si vaji i trëndafilit dhe bajames së ëmbël, të kombinuara me beta-glukan.Çfarë janë strijat?

Rrijet janë lezione për shkak të dobësimit të dermës dhe epidermës, të cilat formohen kur sipërfaqja lëkurës nuk është mjaft elastike, për shkak të faktorëve mekanikë, si ndryshimet në peshë, shtatzënia ose faktorët hormonalë.

Kremi i strijave me Iodazë është një formulim i pasur me substanca të çmuara rigjeneruese dhe ushqyese natyrore dhe është krijuar për të reduktuar dhe kontrastuar estetikisht dukshmërinë e strijave në të gjithë trupin.

Efektive gjatë shtatzënisë, është një aleat i shkëlqyer për të mbrojtur lëkurën e barkut, gjoksit, ijeve dhe kofshëve.


Si ta përdorni:
Aplikoni trajtimin duke masazhuar zonën e prekur me lëvizje rrethore, derisa produkti të përthithet plotësisht.
Rekomandohet të bëhen dy aplikime ditore të produktit, për të paktën 3-4 javë.

Çfarë përfshin oferta:
Krem për strijat në format tub 220 ml

Përbërësit:
Betaglukan, Rose hip, Simmondsia chinensis, Butyrospermum parkii, Prunus amygdalus dulcis.

View full details