Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs

Slim Gambe Crema

Slim Gambe Crema

Regular price Lek 2,490.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,490.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Slim Legs Cream Iodase është formuluar posaçërisht për zonën e këmbëve, është një trajtim rimodelues, ripërcaktues dhe shkrirës i bazuar në përbërës me origjinë natyrale.

Omega 3 e pranishme në vajin e lulëkuqes e bën këtë krem ​​një trajtim të vërtetë bukurie për lëkurën e këmbëve që duket e butë dhe e mëndafshtë që në përdorimin e parë.

Farat e lulediellit, fosfatidilikolina e nxjerrë nga soja: një kompleks përbërësish me origjinë natyrale me një veprim të lartë kozmetik kundër papërsosmërive të yndyrës, të cilat, në sinergji me kafeinën dhe Escin, Vitis Vinifera dhe Elderberry i ofrojnë zonës së këmbës një efekt rimodelues.

Efekti i kremit Slim Legs është freskues, i aftë për t'i dhënë bukuri dhe mirëqenie këmbëve.


Si ta përdorni:
Aplikoni trajtimin duke masazhuar zonën e prekur me lëvizje rrethore, derisa produkti të përthithet plotësisht.
Rekomandohet të bëhen dy aplikime ditore të produktit, për të paktën 3-4 javë.

Çfarë përfshin oferta:
Krem Slim Legs në format tub prej 200 mlPërbërësit:
CLA (Acidi Linoleik i Konjuguar) nga vaji i shafranit, Fosfatidilkolina, Kafeina, Aescin, Vitis Vinifera, Elder, Vitamina E.

View full details