Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Siero Viso Biosatyve

Siero Viso Biosatyve

Regular price Lek 1,690.00 ALL
Regular price Lek 1,890.00 ALL Sale price Lek 1,690.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
VEPRIMET 

Serumi i fytyrës me acid hialuronik dhe vaj cannabisi të pasuruar me CBD, rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurës; ndriçon, hidraton dhe kryen një veprim kundër plakjes. Ndihmon në reduktimin e papërsosmërive të lëkurës duke e bërë atë uniforme dhe të tonifikuar.

KËSHILLA PËR PËRDORIM 
Aplikojeni çdo ditë në fytyrë pas pastrimit dhe para kremit, duke masazhuar derisa të përthithet plotësisht. Për të marrë një rezultat më efektiv, përdorni atë së bashku me produktet e tjera të linjës sonë BIOSATYVE.

Përmbajtja: 15 ml
View full details