Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Shampoo Biosatyve

Shampoo Biosatyve

Regular price Lek 1,290.00 ALL
Regular price Lek 1,490.00 ALL Sale price Lek 1,290.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
VEPRIMET
I përshtatshëm për flokë të brishtë. Mbron skalpin e kokës duke i lënë flokët të hidratuar dhe me shkëlqim.

KËSHILLA PËR PËRDORIM 
Shampo delikate ideale për përdorim të përditshëm. Aplikojeni produktin në flokë të lagur duke e masazhuar, shpëlajeni tërësisht. Për të marrë një rezultat më të mirë, përdorni atë së bashku me produktet e tjera të linjës CBD plus të vajit të kërpit BIOSATYVE.

Përmbajtja: 250 ml
View full details