Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Seno UP

Seno UP

Regular price Lek 2,390.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,390.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Breast UP është locioni i ri i zhvilluar posaçërisht për të përmirësuar pamjen e gjinjve, për të maksimizuar volumin, tonifikimin dhe nxitur turgorin.

Breast UP është krejtësisht natyral dhe i përshtatshëm për çdo femër për të përmirësuar pamjen e saj.

Locioni Breast UP është vërtet inovativ pasi mund të spërkatet në gjoks ose të spërkatet direkt brenda sytjena para se ta vishni, duke siguruar kështu një rezultat edhe më efektiv dhe afatgjatë.


Çfarë përmban për të qenë kaq efektiv:

Vaji i lulediellit: ka një veprim hidratues, ushqyes dhe zbutës. Redukton plakjen e lëkurës, si dhe e bën atë më të lëmuar dhe më të butë.

Acidi hialuronik: rikthen barrierën hidratuese të lëkurës, duke e mbajtur hidratimin aty ku është më e nevojshme, duke dhënë një efekt të fryrë, duke zbutur edhe linjat dhe rrudhat më të imëta në veçanti.

Vaji i bajames së ëmbël: veti zbutëse dhe ushqyese të dobishme për lëkurën. Edhe vitaminat dhe kripërat minerale që përmban e bëjnë atë një ilaç të shkëlqyer për rinovimin e qelizave dhe parandalimin e plakjes së lëkurës.

Kigelia Africana: ka veti hidratuese, forcuese, stimulon mikroqarkullimin. Forcues dhe tonifikues, është ushqyes, mbrojtës dhe parandalon rënien e lëkurës si dhe redukton strijat.

Commiphora: perthithet shpejt, hidraton, forcon dhe ndihmon në rritjen e volumit të gjirit.


Si ta përdorni:

Aplikojeni dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje, butësisht në lëkurën e pastruar, duke masazhuar gjoksin derisa të përthithet plotësisht.
Masazhi i aplikuar do të ndihmojë në përmirësimin e përthithjes së Seno UP, duke përmirësuar kështu efektin e locionit të ri.

Aplikimi i vazhdueshëm i Seno UP është thelbësor për të përftuar përfitime të dukshme afatgjata, ndaj rekomandojmë përdorimin e produktit çdo ditë pa pezullime.


Çfarë përfshin oferta:

Një shishe 200 ml Seno UP
View full details