Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Scrub Viso Biosatyve

Scrub Viso Biosatyve

Regular price Lek 1,990.00 ALL
Regular price Lek 2,390.00 ALL Sale price Lek 1,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
VEPRIMET 

Skrab fytyre dhe pastron ne menyre aktive lekuren e fytyres, duke eliminuar papasterite dhe qelizat e vdekura. Falë formulës së kremit hidraton lëkurën duke lënë një ndjesi të këndshme butësie.

KËSHILLA PËR PËRDORIM
Përdorimi 2-3 herë në javë do të përmirësojë shëndetin dhe pamjen e lëkurës tuaj. Aplikojeni në fytyrë me lëvizje rrethore dhe shpëlajeni. Për të marrë një rezultat më të mirë, përdorni atë së bashku me produktet e tjera të linjës CBD plus të vajit të canabis BIOSATYVE.

Përmbajtja: 75 ml
View full details