Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs

Scrub Crema Levigante ed Emolliente

Scrub Crema Levigante ed Emolliente

Regular price Lek 2,490.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,490.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Scrub Iodase është një eksfoliant i pasur me përbërës aktivë ushqyes dhe rigjenerues, për t'u përdorur si një trajtim përgatitor për të përmirësuar rezultatet e të gjitha trajtimeve dermokozmetike me Iodase.
Scrub Cream Iodase eliminon shtresën e qelizave të vdekura që zbehin lëkurën dhe e bëjnë atë më pak të pranueshme ndaj përdorimit të trajtimeve të tjera specifike për trupin.
Përdorimi i këtij pastrimi gjatë dushit ose banjës e bën lëkurën të lëmuar, të ushqyer dhe pa papastërti.


Scrub me Iodase është një eksfoliant i bazuar në përbërës natyralë që gjenden në natyrë:

Ananasi, vaj jojoba, gjalpë shea, gotu kola, mikrogranula nga kokrrat e kajsisë.


Ushqyesit e pranishëm brenda si vaji i Jojoba dhe gjalpi Shea janë thelbësore për lëkurën pasi ato japin përfitime të tilla si:

- hidratimi i lëkurës,

- reduktimi i inflamacionit,

- trajtimi i shenjave të plakjes

- plagëve,

-mbrojtja nga rrezet e diellit.
 

Si ta përdorni:
Aplikohet si krem ​​me masazh rrethor edhe para dushit për të favorizuar efektivitetin maksimal përgatitor të produktit.

Aplikoni kremin Scrub Iodase në dush, masazhoni dhe lëreni për disa minuta dhe shpëlajeni.
Në fund të trajtimit, shpëlajeni pa përdorur xhelin e dushit për të zgjatur efektet e tij të dobishme.
Rekomandohet përdorimi i rregullt edhe deri në 3 herë në javë.

Çfarë përfshin oferta:
Scrub me krem ​​me Iodase në tub 220 mlPërbërësit:

Ananasi, vaj jojoba, gjalpë shea, gotu kola, mikrogranula nga kokrrat e kajsisë.

View full details