Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Saponetta Biosatyve

Saponetta Biosatyve

Regular price Lek 990.00 ALL
Regular price Lek 1,190.00 ALL Sale price Lek 990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
VEPRIMET 

Ideale për pastrimin e duarve, e përshtatshme edhe për lëkurë të thatë dhe delikate. E përkryer për një strukturë të butë. Vaji i farës së kanabisit sativa i pasuruar me cbd, i pasur me vitamina dhe minerale, i njohur për vetitë e tij zbutëse, ushqyese dhe rigjeneruese.

KËSHILLA PËR PËRDORIM 

Përdoret çdo ditë, e lë lëkurën të butë. Aplikojeni me bollëk dhe shpëlajeni. Për të marrë një rezultat më të mirë, përdorni atë së bashku me produktet e linjës sonë BIOSATYVE Hemp CBD Plus.

Përmbajtja: 100 g
View full details