Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs

Revital-UP Crema

Revital-UP Crema

Regular price Lek 2,990.00 ALL
Regular price Lek 3,490.00 ALL Sale price Lek 2,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Revital-Up Iodase është trajtimi me efekt tonifikues për zonat e qafës, gjoksit dhe dekoltesë, ideal si një krem ​​bukurie kundër plakjes për lëkurën e pjekur.


Kremi vepron në mënyrë specifike për të luftuar "forcën e gravitetit", falë pranisë së acetil tetrapeptidit i cili rrit prodhimin e elastinës dhe kolagjenit, duke përmirësuar kështu elasticitetin dhe strukturën e dermës.


Si ta përdorni:
Aplikoni trajtimin çdo ditë. Masazhoni zonën e prekur me lëvizje rrethore derisa produkti të përthithet plotësisht.
Rekomandohet të aplikoni produktin çdo ditë për të paktën 4 javë.

Çfarë përfshin oferta:
Revital-UP në shishe 100 ml


Përbërësit:
Tetrapeptid acetil.

View full details