Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Red Burner

Red Burner

Regular price Lek 2,390.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,390.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Red Burner është zgjidhja e re për t'u kthyer në formë në mënyrë natyrale. Një zgjidhje specifike ushqimore për të gjithë njerëzit që janë lodhur duke provuar ilaçe të padobishme dhe të shtrenjta për mirëqenien fizike.

Kapsulat Red Burner përmbajnë përbërës natyralë që konsiderohen thelbësorë për trupin për të nxitur humbjen e peshës dhe djegien e tepërt, duke i lejuar çdo personi të jetë në gjendje të kthehet në formë me një gjest të thjeshtë ditor.

Red Burner është një produkt i testuar dhe miratuar nga klientët tanë dhe trajnerët personalë të besuar.

Përfitimet që mund të merren duke marrë rregullisht Red Burner:

- Reduktimi i peshës trupore
- Përmirësimi i asimilimit të karbohidrateve
- Reduktimi i ndjenjës së urisë si ditën ashtu edhe natën
- Eliminimi i toksinave
- Pastrimi i organizmit me funksion më të mirë të zorrëve


Përmban 5 përbërësit për dobësim te persosur:

Garcinia: ul kolesterolin, normalizon nivelin e glukozës, ul oreksin dhe yndyrën.

Moringa: bima themelore për vetitë e saj antihiperglicemike, anti-inflamatore dhe antioksiduese.

Çaji jeshil: një nga përbërësit më të mirë për dobësim dhe kontroll të ndjenjës së urisë dhe pastrimit.

Kafeina: përshpejton proceset e djegies dhe kalorive.

Coleus: zbërthen trigliceridet (efekti i djegies së yndyrës) me një rritje të masës së dobët.


Si ta përdorni:

Merrni 2/4 kapsula në ditë për t'u gëlltitur me ujë larg orëve të mbrëmjes.

Çfarë përfshin oferta:

Një paketë me 30 kapsula Red Burner.
View full details