Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Pure Shampoo Procapil®

Pure Shampoo Procapil®

Regular price Lek 1,290.00 ALL
Regular price Lek 1,690.00 ALL Sale price Lek 1,290.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Shampo Pure Procapil® Aloha është një shampo e krijuar për të hidratuar dhe forcuar flokët nga rrënja në majë që përmban Procapil® të veçantë aktiv, një kompleks vitaminash me Apigenin, Acid Oleanoik, Biotinil Tripeptide.

Përdorimi i tij është thelbësor për të mbrojtur lëkurën dhe për të parandaluar rënien e flokëve falë veprimit të tij forcues që në aplikimet e para.

Shampo Pure është e pasur me përbërës natyralë dhe ekstrakte.

Aloe vera: përdoret gjerësisht në trajtimet kozmos-trikologjike për vetitë e saj ushqyese dhe antioksidante të cilat ndihmojnë në forcimin e lëkurës së kokës dhe shmangien e rënies së flokëve.

Xhensen: ushqen, forcon folikulat dhe stimulon lëkurën e kokës.

Hithra: përmban përbërës aktivë të dobishëm për të luftuar tullacën.


Ai gjithashtu përmban keratinë të aftë për:

- Bën flokët të lëmuar dhe të lehtë për t'u shkëputur
- Për të dhënë madheshti dhe shkëlqim
- Mbani flokët të shëndetshëm duke i mbrojtur nga dëmtimet nga dielli, klori, uji i detit
- Rigjeneroni lëkurën e kokës
- I bëjnë flokët më të fortë
- Krijoni një efekt të mëndafshtë
- Jep vëllim
- Bëj flokët të butë dhe të zhdërvjellët

Teknologji e patentuar Procapil®
Teknologjia unike dhe e patentuar Procapil® është në gjendje të veprojë pas vetëm disa aplikimeve, duke vënë re menjëherë përfitimet.


Si ta përdorni:

Aplikoni sasinë e duhur të produktit në flokë të lagur, krijoni një shkumë të trashë me lëvizje rrethore dhe më pas shpëlajeni tërësisht me ujë.

Çfarë përfshin oferta:

Paketimi 200 ml
View full details