Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Pure Mousse Procapil®

Pure Mousse Procapil®

Regular price Lek 1,290.00 ALL
Regular price Lek 1,690.00 ALL Sale price Lek 1,290.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Pure Mousse Procapil® Aloha është një shkumë xhel speciale hidratuese e zhvilluar për kujdesin e flokëve, e pasur me përbërës që mbrojnë lëkurën, përmirësojnë qarkullimin e gjakut, parandalojnë rënien e flokëve.

Musi forcon rrënjën, duke i dhënë flokëve cilësi më të mirë, duke e bërë atë më rezistent.

Ky mousse i veçantë është në gjendje të rigjenerojë llambën e flokëve dhe si pasojë të ndihmojë rigjenerimin natyral të flokëve.

Pure Mousse Procapil® Aloha është i pasur me ekstrakte natyrale dhe përbërës aktivë, i bërë me aktivin special Procapil®, një kompleks vitaminash me Apigenin, Acid Oleanoik, Biotinil Tripeptide.


Përmban:

Fenugreek: ushqyes, hidratues, restaurues, kondicioner (është veçanërisht i përshtatshëm për flokë të thatë, të brishtë, të shurdhër dhe pa volum), kundërshton në mënyrë efektive rënien e flokëve.

Ginkgo biloba: është në gjendje të rrisë qarkullimin e gjakut në lëkurën e kokës duke riaktivizuar rritjen e folikulave të flokëve.

Hithra: përmban përbërës aktivë të dobishëm për të luftuar tullacën.

Arginina: stimulon mikroqarkullimin duke ndihmuar lëndët ushqyese për të përmirësuar shëndetin e gjëndrës së flokëve.


Ai gjithashtu përmban keratinë të aftë për:

- Bëni flokët të lëmuar dhe të lehtë për t'u shkëputur
- Për të dhënë shkëlqim dhe shkëlqim
- Mbani flokët të shëndetshëm duke i mbrojtur nga dëmtimet nga dielli, klori, uji i detit
- Rigjeneroni lëkurën e kokës
- I bëjnë flokët më të fortë
- Krijoni një efekt të mëndafshtë
- Jep vëllim
- Bëj flokët të butë dhe të zhdërvjellët

Teknologji e patentuar Procapil®
Teknologjia unike dhe e patentuar Procapil® është në gjendje të veprojë pas vetëm disa aplikimeve, duke vënë re menjëherë përfitimet.


Si ta përdorni:

Shpërndani në mënyrë të barabartë sasinë e duhur të xhelit të shkumës në të gjithë gjatësinë e flokëve.
Mund të përdoret si me shpëlarje ashtu edhe pa shpëlarje dhe për rrjedhojë edhe si një stilues i ngjashëm me mousse (për femra) apo xhel për meshkuj.
Lani pas përdorimit të shkumës së thatë, flokët kthehen në normale dhe të buta pasi produkti vepron menjëherë.


Çfarë përfshin oferta:

Një paketë në format mousse 200 ml

View full details