Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Pure Conditioner Procapil®

Pure Conditioner Procapil®

Regular price Lek 1,290.00 ALL
Regular price Lek 1,690.00 ALL Sale price Lek 1,290.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Kondicioneri i pastër Procapil® Aloha është një balsam i pasur me ekstrakte natyrale dhe përbërës aktivë i bërë me aktivin special Procapil®, një kompleks vitaminash me Apigenin, Acid Oleanoik, Biotinil Tripeptide.

Balsami Procapil® Aloha Pure Conditioner është thelbësor për të mbrojtur, ushqyer lëkurën dhe për të parandaluar rënien e flokëve falë veprimit të tij forcues dhe ushqyes që në aplikimet e para.

Kondicioneri i pastër është i pasur me përbërës natyralë dhe ekstrakte.

Pema e çajit: forcon dhe mbron flokët dhe lëkurën. Pema e çajit është gjithashtu shumë e mirë për eliminimin e zbokthit.

Ginkgo biloba: është në gjendje të rrisë qarkullimin e gjakut në lëkurën e kokës duke riaktivizuar rritjen e folikulave të flokëve.

Hithra: përmban përbërës aktivë të dobishëm për të luftuar tullacën.


Ai gjithashtu përmban keratinë të aftë për:
- Bëni flokët të lëmuar dhe të lehtë për t'u shkëputur
- Për të dhënë madheshti dhe shkëlqim
- Mbani flokët të shëndetshëm duke i mbrojtur nga dëmtimet nga dielli, klori, uji i detit
- Rigjeneroni lëkurën e kokës
- I bëjnë flokët më të fortë
- Krijoni një efekt të mëndafshtë
- Jep vëllim
- Bëj flokët të butë dhe të zhdërvjellët

Teknologji e patentuar Procapil®
Teknologjia unike dhe e patentuar Procapil® është në gjendje të veprojë pas vetëm disa aplikimeve, duke vënë re menjëherë përfitimet.


Si ta përdorni:

Aplikoni sasinë e duhur të produktit në flokët e larë, shpërndajeni në mënyrë të barabartë përgjatë flokëve dhe më pas shpëlajeni tërësisht me ujë.


Çfarë përfshin oferta:

Paketimi 200 ml.

View full details