Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Pacchetto Cura e Nutrimento Capelli

Pacchetto Cura e Nutrimento Capelli

Regular price Lek 4,200.00 ALL
Regular price Lek 4,990.00 ALL Sale price Lek 4,200.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Paketa më e plotë për kujdesin dhe ushqimin e flokëve në treg: Pure Shampo Procapil®, Pure Mousse Procapil®, Pure Conditioner Procapil®.

3 produkte të zhvilluara me aktivin special Procapil®, një kompleks vitaminash me Apigenin, Acid Oleanoic, Biotinil Tripeptide.

Teknologjia unike dhe e patentuar Procapil® është në gjendje të veprojë pas vetëm disa aplikimeve, duke vënë re menjëherë përfitimet.

Për kë paketa është e përshtatshme:

Paketa ideale për ata që duan të hidratojnë, freskojnë, ushqejnë, parandalojnë rënien e flokëve dhe riaktivizojnë rritjen e flokëve të tyre.


Çfarë produktesh përmban paketa:

- Shampo e pastër Procapil® Aloha është një shampo e krijuar për të hidratuar dhe forcuar flokët nga rrënja në majë, që përmban Procapil® të veçantë aktiv.


Përdorimi i tij është thelbësor për të mbrojtur lëkurën dhe për të parandaluar rënien e flokëve falë veprimit të tij forcues që në aplikimet e para.
Shampo Pure është e pasur me përbërës natyralë dhe ekstrakte.


Aloe vera: përdoret gjerësisht në trajtimet kozmos-trikologjike për vetitë e saj ushqyese dhe antioksidante të cilat ndihmojnë në forcimin e lëkurës së kokës dhe shmangien e rënies së flokëve.


Xhensen: ushqen, forcon folikulat dhe stimulon lëkurën e kokës.
Hithra: përmban përbërës aktivë të dobishëm për të luftuar tullacllëkun.


- Kondicioneri i pastër Procapil® Aloha është një balsam i pasur me ekstrakte natyrale dhe përbërës aktivë i bërë me Procapil® të veçantë aktiv.


- Balsami Procapil® Aloha Pure Conditioner është thelbësor për të mbrojtur, ushqyer lëkurën dhe për të parandaluar rënien e flokëve falë veprimit të tij forcues dhe ushqyes që në aplikimet e para. Kondicioneri i pastër është i pasur me përbërës natyralë dhe ekstrakte.

- Pema e çajit: forcon dhe mbron flokët dhe lëkurën. Pema e çajit është gjithashtu shumë e mirë për eliminimin e zbokthit.

- Ginkgo biloba: është në gjendje të rrisë qarkullimin e gjakut në lëkurën e kokës duke riaktivizuar rritjen e folikulave të flokëve.

- Hithra: përmban përbërës aktivë të dobishëm për të luftuar tullacën.


- Pure Mousse Procapil® Aloha është një shkumë xhel speciale hidratuese e zhvilluar për kujdesin e flokëve, e pasur me përbërës që mbrojnë lëkurën, përmirësojnë rrjedhjen e gjakut, parandalojnë rënien e flokëve.

Musi forcon pëlhurën, duke i dhënë flokëve cilësi më të mirë, duke e bërë atë më rezistent.

Ky mousse i veçantë është në gjendje të rigjenerojë llambën e flokëve dhe si pasojë të ndihmojë rigjenerimin natyral të flokëve.

Pure Mousse Procapil® Aloha është i pasur me ekstrakte natyrale dhe përbërës aktivë, të bërë me Procapil® të veçantë aktiv.


Përmban:

Fenugreek: ushqyes, hidratues, restaurues, kondicioner (është veçanërisht i përshtatshëm për flokë të thatë, të brishtë, të shurdhër dhe pa volum), ndalon në mënyrë efektive rënien e flokëve.

Ginkgo biloba: është në gjendje të rrisë qarkullimin e gjakut në lëkurën e kokës duke riaktivizuar rritjen e folikulave të flokëve.

Hithra: përmban përbërës aktivë të dobishëm për të luftuar tullacllëkun.

Arginina: stimulon mikroqarkullimin duke ndihmuar lëndët ushqyese për të përmirësuar shëndetin e gjëndrës së flokëve.


Të 3 produktet përmbajnë Keratinë të aftë për:

- Bëni flokët të lëmuar dhe të lehtë për t'u shkëputur
- Për të dhënë madheshti dhe shkëlqim
- Mbani flokët të shëndetshëm duke i mbrojtur nga dëmtimet nga dielli, klori, uji i detit
- Rigjeneroni lëkurën e kokës
- I bëjnë flokët më të fortë
- Krijoni një efekt të mëndafshtë
- Jep vëllim
- Bëj flokët të butë dhe të zhdërvjellët


Çfarë përfshin oferta:

Oferta përfshin të 3 produktet në format 200ml secili.

View full details