Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs

Nutrafil Burro Corpo

Nutrafil Burro Corpo

Regular price Lek 2,900.00 ALL
Regular price Lek 3,590.00 ALL Sale price Lek 2,900.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Nutrafil nga Iodase është një gjalpë i pasur dhe ushqyes për trupin, i rekomanduar për lëkurën e thatë dhe të plasaritur, i cili ushqen në thellësi lëkurën dhe ndihmon në mbrojtjen e saj nga humbja e lagështisë së lëkurës.
Falë pranisë së Squalene dhe vajit të Jojobës bimore, me një përbërje të ngjashme me sebum, gjalpë Shea dhe një fitokompleks të bazuar në vajra vegjetale shumë biodisponueshme, ushqen lëkurën në thellësi dhe ndihmon në mbrojtjen e saj nga TEWL (Humbja Trans Epidermale e Ujit - Humbja e hidratimi i lëkurës që e bën lëkurën të thatë dhe të plasaritur).


Si ta përdorni:
Aplikoni trajtimin çdo ditë. Masazhoni zonën e prekur me lëvizje rrethore derisa produkti të përthithet plotësisht.
Këshillohet që produkti të aplikohet çdo ditë për të paktën 4 javë.

Çfarë përfshin oferta:
Nutrafil në format kavanoz 250 ml.Përbërësit:
Gjalpë Shea, vaj jojoba, vajra të aktivizuar enzimatikisht, vaj ulliri i pasaponifikueshëm.
View full details