Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Nocotina

Nocotina

Regular price Lek 3,490.00 ALL
Regular price Lek 4,190.00 ALL Sale price Lek 3,490.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

NoCotina është një spraj oral që redukton dëshirën për të pirë duhan.

Zakonisht lënia e duhanit nuk ju shëndosh, por mungesa e nikotinës na bën të hamë më shumë për të kapërcyer stresin; NoCotina bllokon dëshirat dhe urinë nervore për shkak të mungesës së tymit.

Spray NoCotina ndryshon nga produktet e tjera pikërisht për efikasitetin e tij për të bërë trupin tonë të "harrojë" nikotinën.


Përmban xhenxhefil, vitaminë C dhe guarana:

Xhenxhefili: Vetitë qetësuese të xhenxhefilit bllokojnë nivelet e larta të ankthit dhe stresit. Aroma pikante dhe vendimtare e rrënjës lë një shije në gojë që bëhet e pakëndshme kur ndezni një cigare.

Vitamina C: duhanpirësit i nënshtrohen stresit më të madh oksidativ për shkak të toksinave të tymit të cigares dhe në përgjithësi shfaqin përqendrime më të ulëta të vitaminës C në gjak. Kjo gjendje, e lidhur me duhanin, mund të shkaktojë: ndryshim të humorit, zgjatje të kohërave operacionale pas shërimit etj.

Guarana: është një substancë me veti të larta tonike. Guarana do t'i japë energji trupit dhe për këtë arsye do të plotësojë nevojën për nikotinë


Përfitimet e nokotinës:
- zvogëlon dëshirën për të pirë duhan;
- anulon varësinë;
• pa luhatje humori;
• Frymëmarrje 6 herë më e mirë;


Si të përdorni:

Shkundni para përdorimit. Spërkateni produktin sa herë që ndjeni dëshirën për të pirë duhan.

Çfarë përfshin:

Spray për përdorim oral - 30 ml.

View full details