Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Natural Shower Biosatyve

Natural Shower Biosatyve

Regular price Lek 1,290.00 ALL
Regular price Lek 1,490.00 ALL Sale price Lek 1,290.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Pastron dhe hidraton thellësisht, falë veprimit të CBD, e lë lëkurën të freskët dhe të hidratuar.

KËSHILLA PËR PËRDORIM 

Përdoret çdo ditë, përmirëson shëndetin dhe pamjen e lëkurës. Aplikojeni produktin në të gjithë trupin dhe shpëlajeni. Ideale për të gjithë familjen. Për të marrë një rezultat më të mirë, përdorni atë së bashku me produktet e tjera të linjës CBD plus të vajit të kanabisit BIOSATYVE.
View full details