Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Leggings Legg-IN EMANA®

Leggings Legg-IN EMANA®

Regular price Lek 2,990.00 ALL
Regular price Lek 3,590.00 ALL Sale price Lek 2,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Strecet e reja kundër celulitit, dobësimit, masazhit dhe shtytjes me pëlhurë EMANA®.

Strecet Legg-IN janë bërë duke përdorur teknologjinë inovative të veshjeve kozmetike që kombinon pëlhurën revolucionare të mikrokapsuluar NanoFeel Emana® dhe teknologjinë e mikrokapsulës së gjeneratës së fundit.
Karakteristika:

- Anticelulit, dobësues, masazhues, me efekt Push-UP
- Pëlhurë që merr frymë, ultra komode (në çdo stinë) dhe pa telashe
- E bërë nga pëlhura e gjeneratës së fundit NanoFeel Emana®
- Përmirëson mikroqarkullimin, zvogëlon mbajtjen e ujit, redukton celulitin, nxit tonin dhe elasticitetin e lëkurës dhe largon lëngjet e tepërta.


Pëlhurë EMANA®
EMANA® është një fije inteligjente e bazuar në poliamide me një teknologji të largët infra të kuqe të quajtur FIR, e cila përdor nxehtësinë e trupit të njeriut për të rritur mirëqenien e përgjithshme të lëkurës.

Falë lëvizjes masazhuese të indeve, mijëra mikrokapsula lëshohen dhe përthithen drejtpërdrejt në epidermë me një veprim të synuar kundër celulitit dhe papërsosmërive të lëkurës.

- Tonizon, hollon dhe rrit elasticitetin e lëkurës për të pasur këmbë më të ngushta dhe të holla


– Rrit hidratimin dhe mikroqarkullimin duke redukton celulitin dhe lëngjet e tepërta


- Të pasme të larta dhe të forta falë efektit Push-UPÇfarë përfshin:
Një palë strece të zeza Legg-IN me bel të lartë në pëlhurë EMANA®. Madhësia S / M - L / XL
View full details