Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Leg gere

Leg gere

Regular price Lek 2,390.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,390.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Leg gere mousse është trajtimi kozmetik i pasur me përbërës natyralë, i krijuar posaçërisht për të luftuar lodhjen në këmbë.

Është në gjendje të japë një efekt të këndshëm ftohës, duke ndihmuar kështu në rivendosjen e rrjedhës natyrale të gjakut duke reduktuar ënjtjen e indeve varikoze.

Falë parimeve të tij natyrore, përfitimet e para mund të gjenden që në aplikimet e para.

Përmban:

Gështenja e kalit: përbërësit aktivë rivendosin përshkueshmërinë dhe rezistencën e duhur ndaj enëve të gjakut. Gështenja e kalit është një nga ilaçet më të mira për të luftuar çrregullimet e qarkullimit të gjakut.

Lajthia e shtrigës: konsiderohet si një nga bimët më të mira për problemet e qarkullimit të gjakut si celuliti dhe brishtësia e kapilarëve. Ka veti kundër gjakderdhjes.

Gotu kola: Gotu kola ndihmon në kufizimin e pamjaftueshmërisë venoze duke reduktuar ënjtjen. Mund të jetë i dobishëm edhe në trajtimin e celulitit.


Arnica Montana: nxit shërimin e plagëve dhe ka një veprim qetësues, anti-inflamator dhe imunomodulues. Ndihmon gjithashtu në rikuperimin nga shërimi i traumës.

Ivy: përdoret për efektivitetin e tij në trajtimet kundër celulitit dhe për të reduktuar inflamacionin e lëkurës.


Si të përdorni:

Spërkateni shkumën në këmbë (ose brenda dollakës) dhe masazhojeni nga poshtë lart derisa të përthithet plotësisht. Aplikoni dy herë në ditë.

Çfarë përfshin oferta:

Një mousse Leg Gere në format 200ml.

View full details