Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Lato B Crema

Lato B Crema

Regular price Lek 2,490.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,490.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Kremi Lato B Iodase është një trajtim kozmetik me një efekt "push up" në të pasmet për t'i bërë ato më të forta, të riformuara dhe të tonifikuara.

Kremi Side B, rimodelues specifik për vithet, është krijuar për të përmirësuar elasticitetin e lëkurës dhe është në gjendje t'i bëjë vithet më të forta dhe të riformuara, duke i dhënë ton afatgjatë.

Do të jetë më e lehtë për të marrë një anë B më të fortë dhe të përcaktuar me kalimin e kohës falë efektit të nxehtë termogjenik të këtij kremi.


Çfarë përbërësish përmban:

KIGELIA AFRIKANE: nxit procesin e forcimit dhe i jep lëkurës një pamje më të tonifikuar dhe kompakte; në fakt, peptidi karakteristik i Kigelia kryen një veprim që jep një efekt të menjëhershëm lifting duke ripërcaktuar konturet e vitheve.

Bisht kali, luleradhiqe, Galega officinalis, vaj bajame: të cilat e pasurojnë me veti ngritëse, forcuese dhe rimodeluese.


Si ta përdorni:
Aplikoni trajtimin duke masazhuar zonën e prekur me lëvizje rrethore, derisa produkti të përthithet plotësisht.
Rekomandohet të bëhen dy aplikime ditore të produktit, për të paktën 3-4 javë.

Çfarë përfshin oferta:
Krem Iodazë Side B në shishe 200 ml


Përbërësit:

Kigelia Africana, Bisht kali, Luleradhiqe, Vaji i Bajames së ëmbël, Galega Officinalis.
View full details