Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs

INFINITY - Beauty Mask

INFINITY - Beauty Mask

Regular price Lek 2,990.00 ALL
Regular price Lek 3,590.00 ALL Sale price Lek 2,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
INFINITY - Beauty Mask është një maskë hidratuese që garanton bukuri pafund.

Një formulë unike e bazuar në takimin midis Acidit Hyaluronik dhe EGF por efekti intensiv hidratues është për shkak të përbërësit të Acidit Hyaluronik dhe Aloe.


Përmban ACIDI HIALURONIK dhe EGF:

- Acidi hialuronik: veprim hidratues, veti filmformuese dhe viskoze, i jep lëkurës rezistencë, strukturë dhe qëndrueshmëri.

- EGF: promovimi i rigjenerimit dhe shërimit të qelizave, efekt anti-rrudhë.


Përfitimet e INFINITY - Maska e Bukurisë janë:

- Maskë kundër moshës;

- Rigjenerimi i qelizave;

- Efekt hidratues dhe energjik;

- Pa Parabenë;


Si të përdorni:

Lëreni për rreth 20 minuta.
Hiqeni maskën dhe masazhoni produktin e tepërt derisa të përthithet plotësisht.
Përsëriteni trajtimin 2-3 herë në javë.


Çfarë përfshin:

Pako Infinity Beauty Mask me 5 trajtime.


View full details