Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Fertilove Donna

Fertilove Donna

Regular price Lek 2,390.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,390.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

FertiLove Donna është suplementi ushqimor i përshtatshëm për gratë që duan të përmirësojnë fertilitetin e tyre gjatë ngjizjes.

Tabletat natyrale FertiLove janë të përshtatshme si për ata me probleme infertiliteti ashtu edhe për ata që duan të përgatisin trupin e tyre për një shtatzëni të shëndetshme dhe pa komplikime.

Produkti FertiLove Woman u krijua për të luftuar infertilitetin dhe komplikimet gjatë shtatzënisë. Krahasuar me një dekadë më parë, rastet e infertilitetit janë pothuajse dyfishuar.

Shkaqet mund të jenë të shumëfishta: Ushqimi dhe stili i gabuar i jetesës, ankthi dhe stresi, pak aktivitet fizik, çekuilibër hormonal, cikël i parregullt.
Marrja e një sasie të mjaftueshme të mineraleve dhe vitaminave është gjithashtu e rëndësishme për një ekuilibër të rregullt hormonal. Në ditët e sotme me furinë e çdo dite bëhet e vështirë të marrësh siç duhet gjithçka që i nevojitet trupit.

Për të gjitha këto arsye është e rëndësishme që të integrohen lëndët ushqyese të nevojshme me një produkt si FertiLove në gjendje të arrijë ditët pjellore në mënyrën më të mirë, duke përgatitur trupin e çdo gruaje për të marrë fertilitetin maksimal të mundshëm dhe për të ndihmuar në korrigjimin e ovulacionit.

- Fertilitet më i madh:
Përbërësit që përmbajnë janë më të mirët për të maksimizuar pjellorinë e çdo gruaje.

- Përshpejton konceptimin:
FertiLove është suplementi i duhur për të përshpejtuar ngjizjen edhe në rastet më të vështira.

- Përgatitni trupin:
Optimizoni maturimin e vezëve duke krijuar një mjedis të përshtatshëm për ngjizje.

- 100% Natyral:
Përmban vetëm përbërës natyralë. Fertilove është produkti i përshtatshëm për të gjitha femrat.

Përdorimi i FertiLove është i sigurt: FertiLove nuk është një ilaç dhe mund të blihet pa recetë. Të gjitha përfitimet e ofruara nga produkti merren në mënyrë natyrale dhe pa efekte anësore.

Përmban 3 përbërësit kryesorë për fertilitet dhe konceptim:

Ashwangandha: Konsiderohet xhensen indian me një mijë veti. Ndër përfitimet e shumta të kësaj bime, ajo ndihmon në promovimin e ekuilibrit të saktë hormonal dhe inkurajon pjellorinë e grave dhe burrave, duke krijuar kështu një mjedis të shëndetshëm dhe pjellor për një ngjizje më të mirë.

Rodiola Rosea: Përmirëson lodhjen, redukton stresin dhe ju ndihmon të arrini objektivat e peshës trupore duke reduktuar ndjenjën e urisë. Rhodiola vepron si një stimulues në sistemin hormonal femëror, përmirëson fertilitetin dhe konceptimin.

Rosehip: përmban vitaminë C, një antioksidant i fuqishëm dhe ushqyes. Vitamina C është treguar të jetë e dobishme në rritjen e fertilitetit femëror.


Si ta përdorni:

Doza e rekomanduar ditore është 4 kapsula në ditë që duhet të merren me ujë.


Çfarë përfshin oferta:

Një paketë me 60 kapsula FertiLove

View full details