Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs

Fangodoccia Termico Tourmaline

Fangodoccia Termico Tourmaline

Regular price Lek 4,190.00 ALL
Regular price Lek 4,990.00 ALL Sale price Lek 4,190.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Dushi me baltë termike Tourmaline në Guam është një trajtim lipolitik anticelulit me masazh të shpejtë 3-minutësh në dush.


Produkti përmban përbërësit aktivë anticelulit të baltës së algave të detit Guam dhe turmalinë minerale të pastër të mikronizuar, e cila ka vetinë të thithë nxehtësinë e trupit dhe më pas ta ritransmetojë atë në formën e rrezeve të dobishme Infra të Kuqe (F.I.R.).

Dushi termik me baltë është një paketë trupi që masazhohet në dush për 3 minuta ose më shumë, duke gjeneruar një nxehtësi të dobishme dhe intensive në lëkurë, për një trajtim lipolitik të shpejtë, anticelulit dhe kullues.

Anticelulit
Kullim i shpejtë
Themelore për qelizat dhe indet në situata të ftohjes intensive


Përdorimi i duhur i produktit:
Lani trupin me ujë të ngrohtë. Aplikoni një sasi të mirë uji me baltë termike në stomak, krahë, këmbë dhe të pasme, duke shmangur pjesët delikate të trupit.

Masazhojeni për tre minuta ose më shumë. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Rekomandohen 1-2 aplikime në javë.Çfarë përfshin oferta:
Një paketë prej 500 gIngridientet përbërës; Algat detare Guam të thara dhe fitoekstraktuese, argjilë e gjelbër e ajrosur, kripëra deti, dredhkë e ekstraktuar fito, turmalinë e pastër e mikronizuar.

Efekti ngrohës, jo i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, në rast të kapilarëve të dobët, gjatë shtatzënisë dhe gjatë ushqyerjes me gji.

Produkti duhet të aplikohet vetëm dhe ekskluzivisht në lëkurë të paprekur dhe në stomak, krahë, këmbë dhe të pasme. Mos e përdorni në fytyrë ose flokë.

View full details