Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Krem mud anticelulit

Krem mud anticelulit

Regular price Lek 2,390.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,390.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Balta në kremin kundër celulitit kombinon veprimin e baltës me atë të ekstrakteve të Ananasit, Fucus dhe Centella Asiatica, të cilat kullojnë lëngjet e tepërta të lëkurës dhe stimulojnë mikroqarkullimin.

Kremi kundër baltës kundër celulitit nga linja Aloha Labs është efektiv në luftimin e papërsosmërive të celulitit dhe ndihmon në largimin e mbetjeve në zonat ku grumbullohen yndyrnat.

Përbërja e tij natyrale e mban lëkurën të hidratuar për një kohë të gjatë. Nuk është i yndyrshëm, nuk pikon dhe aplikohet lehtë.


Baltë në krem anticelulit i përshtatshëm për këmbët, ijet, barkun.
Këtu janë përfitimet që mund të gjenden duke përdorur produktin:

- Veprim tronditës kundër lëkurës si lekure portokalli
– Redukton dhjamosjen e lokalizuar
- Efekt akulli për një rezultat më të mirë
- Veprim shkrirës dhe stimulues

Cilët përbërës përmban FangoCrema:
- Peloide minerale
- Vitamina E
- Kafeina
- Escin
- Vaj kokosi
- Vaji i bajames
- Ekstrakte natyrale të ananasit
- Fucus
- Gotu kola


Si ta përdorni:

Aplikoni me bollëk kremin kundër baltës kundër celulitit direkt në lëkurë, duke masazhuar në një drejtim rrethor, derisa të përthithet plotësisht.
Nëse është e nevojshme, për një trajtim më intensiv, mbështilleni zonën e prekur me një qese transparente. Prisni 20/30 minuta dhe më pas hiqeni produktin me ujë të ngrohtë.
Përsëriteni aplikimin çdo javë 2/3 herë në javë.

Çfarë përfshin oferta:

Një shishe 200 ml baltë në krem anticelulit
View full details