Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs

Fango Drenante Doppio Effetto

Fango Drenante Doppio Effetto

Regular price Lek 2,990.00 ALL
Regular price Lek 3,490.00 ALL Sale price Lek 2,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Balta kulluese me efekt të dyfishtë iodase është projektuar për të vepruar në celulitin e thellë dhe depozitat e yndyrës.
Balta kulluese me efekt të dyfishtë e bazuar në Fosfatidilkolinë dhe Alga Laminaria, vepron në qelizat dhjamore dhe riformëson siluetën me rezultate të jashtëzakonshme si në këmbë ashtu edhe në të pasme.

Më efektive falë efektit termogjenik: formulë intensive me çlirim nxehtësie në lëkurë.


Si ta përdorni:
Aplikoni një shtresë të bollshme balte në lëkurë dhe masazhoni me lëvizje rrethore.
Balta nuk rrjedh, por, nëse dëshironi, mund të përdoret një qese transparente për të mbuluar zonën e prekur.
Prisni 35/50 minuta. Hiqeni produktin dhe shpëlajeni me ujë.

Kalendari i përdorimit:
1 javë: 3 aplikime
2 javë: 3 aplikime
3 javë: 2 aplikime
4 javë: 2 aplikime
Më pas: 1 aplikim për mirëmbajtje.

Çfarë përfshin oferta:
Baltë Dren Jodazë në kavanoz 700grPërbërësit:
Alga deti Laminaria, Fosfatidilkolinë, Ivy, Selvi, Ananasi.

View full details