Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Mud Kullimi

Mud Kullimi

Regular price Lek 2,390.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,390.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Balta shkrirëse kombinon karakteristikat e rëndësishme osmotike të baltës me efektivitetin kozmetik të ekstrakteve natyrore bimore.

Është shumë efektiv për trajtimin dermokozmetik të njollave të celulitit, edhe në prani të mbajtjes së theksuar të lëngjeve.

Efekti ngrohës do të përmirësojë kënaqësinë dhe rezultatin e çdo aplikimi individual.

Balta jonë është një zgjidhje e shkëlqyer për të reduktuar ndjenjën e rëndimit dhe ënjtjes së këmbëve.

Nuk është një produkt i ndotur apo i yndyrshëm dhe mund të hiqet lehtësisht me një dush të vakët.

Balta shkrirëse është e përshtatshme për ijet dhe vithet.

- Trajtim kundër papërsosmërive të lëkurës për shkak të mbajtjes së ujit
– Redukton ndjenjën e rëndesës dhe ënjtjes
- Efekt ngrohës
- Efektive që në aplikimet e para


Baltë shkrirëse: çfarë përmban brenda
- Peloide minerale
- Vitamina E
- Vaj jojoba
- Kuercetin
- Ekstrakte natyrale të Ruscos
- Ekstrakte natyrale të manaferres


Si ta përdorni:

Aplikojeni me bollëk baltën direkt në lëkurë, duke e masazhuar lehtë me lëvizje rrethore. Nëse është e nevojshme, mbështilleni pjesën e prekur me një qese.
Prisni 30/40 minuta dhe më pas hiqeni produktin me ujë të ngrohtë.

Çfarë përfshin oferta:

Një shishe 200 ml baltë kullues

View full details