Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Fango Dren Plus

Fango Dren Plus

Regular price Lek 4,190.00 ALL
Regular price Lek 5,000.00 ALL Sale price Lek 4,190.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Mud Guam Dren Plus Seaweed Mud, me ekstrakt Guam Seaweed Bioactivity dhe vajra esenciale të koprës, zvogëlojnë në mënyrë efektive papërsosmëritë e lëkurës të celulitit të shkaktuara nga ënjtja dhe mbledhja e ujit, promovojnë kullimin e lëngjeve të tepërta dhe në të njëjtën kohë luftojnë rënjat e lira duke përmirësuar tonin e lëkurës.

Me veprim anti-plakje falë ekstraktit Bioactivity të algave të detit Guam, i marrë nga procesi inovativ i "bioliquefaction", me fuqi antioksiduese tre herë më të madhe se ekstrakti tradicional.Përfitimet e këtij produkti:

Lufton njollat ​​e shkaktuara nga ënjtja dhe mbajtja e ujit
I përshtatshëm për këmbë, të pasme, krahë


BALTA E ALGAVE TE GUAM JANE PRODUKTE NATYRORE SHUME TE NJOHUR

SI MUND TE MERREN REZULTATET QE NGA APLIKIMET E PARA
Reduktimi i njollave të celulitit
Rënie në kofshë
Fortësia dhe elasticiteti i lëkurës
Ideale për lëkurë delikate dhe/ose me kapilarë të brishtë


Trajtimi i rekomanduar:

 

Trajtimi i mirëmbajtjes për 4/6 muaj:


 

Përdorimi i duhur i produktit:
Përziejini mirë përpara përdorimit. Aplikoni Guam Dren Plus Seaweed Mud në mënyrë të barabartë me një masazh të lehtë në pjesët e prekura (këmbët, vithet, krahët).

Mbështilleni me qese transparente të kuzhinës.

Falë kësaj “velloje mbrojtëse” është e mundur që çdo punë e përditshme të kryhet në shtëpi me qetësi. Lëreni për 30-40 minuta.

Shpëlajeni me ujë të ngrohtë.Çfarë përfshin oferta:
Një paketë 500 g baltë GuamPerberesit Ekstrakt i bioaktivitetit të Algave Guam, Balta, Aescin, Verbena, Elderberry, Calendula, Karafil dhe vajra esencialë të koprës dhe portokallit të ëmbël.

View full details