Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs

Fango Formula Cellulite

Fango Formula Cellulite

Regular price Lek 4,190.00 ALL
Regular price Lek 4,990.00 ALL Sale price Lek 4,190.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Formula tradicionale e baltës Guam më e njohur për të luftuar papërsosmëritë e celulitit dhe dhjamosjen e lëkurës.

Natyrore, Efektive, e Paimitueshme.- Ndihmon në uljen e belit

– Rrit qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e lëkurës

- Redukton mikronodulat që në aplikimet e para.BALTA E ALGAVE TE GUAM JANE PRODUKTE NATYRORE SHUME TE NJOHUR

SI MUND TE MERREN REZULTATET QE NGA APLIKIMET E PARA
Reduktimi i njollave të celulitit
Rënie në kofshë
Fortësia dhe elasticiteti i lëkurës


Përdorimi i produktit:
Përziejini mirë përpara përdorimit. Përhapeni baltën e algave të detit Guam në mënyrë të barabartë me një masazh të lehtë në pjesët e prekura.

Mbështilleni me qese te zakonshme transparente të kuzhinës: falë kësaj "velloje mbrojtëse" është e mundur të kryeni çdo punë të përditshme me qetësi.

Lëreni për 45 minuta dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.Çfarë përfshin oferta:
Një paketë prej 500 g.Nënshtresat funksionale:
GUAM Fitoekstrakte të algave të detit, argjilës, dredhkës dhe gështenjës së kalit, vajra esencialë fukus, limoni dhe rigon.

View full details