Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Fanghi: Anticellulite e Drenante

Fanghi: Anticellulite e Drenante

Regular price Lek 3,490.00 ALL
Regular price Lek 4,200.00 ALL Sale price Lek 3,490.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Paketa me dy balta ngrohëse Aloha për një veprim intensiv që nga aplikimet e para: Anticelulit dhe shkrirës.

Balta Krem anticelulit kombinon veprimin e baltës me atë të ekstrakteve të ananasit, Fucus dhe Centella Asiatica që shkrijnë lëngjet e tepërta të lëkurës dhe stimulojnë mikroqarkullimin.

I përshtatshëm për këmbët, ijet dhe barkun, është efektiv në luftimin e celulitit dhe ndihmon në largimin e mbetjeve në zonat ku grumbullohen yndyrnat.

- Veprim tronditës kundër celulitit
- Adipozitet i lokalizuar
- Veprim shkrirës dhe stimulues
- Efekti ICE (efektshmëri më e madhe me çdo aplikim)

Përmban përbërës natyralë të tillë si: Peloid Mineral, Vitaminë E, Kafeinë, Aescin, Vaj kokosi, vaj bajame, Ekstrakte natyrale të ananasit, Fucus, Centella asiatica.

Balta kulluese kombinon karakteristikat e rëndësishme osmotike të baltës me efektivitetin kozmetik të ekstrakteve natyrore bimore.

Është shumë efektiv për trajtimin dermokozmetik të njollave të celulitit, edhe në prani të mbajtjes së theksuar të lëngjeve në zonat e ijeve dhe të vitheve.

- Trajtim kundër celulitit
– Redukton ndjenjën e rëndesës dhe ënjtjes

Përmban: Peloid mineral, vitaminë E, vaj jojoba, kuercetin, ekstrakte natyrale te ruscos, ekstrakte natyrale të manaferrës.


Si të përdorni baltën Aloha:


Aplikojeni me bollëk baltën direkt në lëkurë, duke e masazhuar lehtë me lëvizje rrethore. Nëse është e nevojshme, mbështilleni pjesën e prekur me një qese transparente. Prisni 20/30 minuta dhe më pas hiqeni produktin me ujë të ngrohtë.
Përsëriteni aplikimin çdo javë 2/3 herë në javë.

Çfarë përfshin oferta:


Një shishe 200 ml baltë në krem anticelulit, një shishe 200 ml baltë kulluese.

View full details