Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

EYE - Eyezone Care

EYE - Eyezone Care

Regular price Lek 2,490.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,490.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
EYE - Eyezone Care nga B-Selfie është trajtimi inovativ i mbushjes për konturin e syve në formën e njollave anatomike që përmbajnë Acid Hyaluronik dhe Faktorin e Rritjes SH-Oligopeptide-1 (EGF).

Është mbushësi i parë kundër rrudhave që aplikohet si një copëz, i aftë për të futur acidin hialuronik në lëkurë nën presionin e thjeshtë të gishtave, pa dhimbje dhe gjakderdhje.
Efekti në rrudhat është i dukshëm dy orë pas aplikimit.

Patch-i është i mbuluar me mikrogjilpëra të Acidit Hyaluronic dhe EGF të trashësisë së një qime, të aftë për të arritur në kryqëzimin dermal-epidermal ku ato treten duke çliruar përbërësit aktivë.


Përmban Acid Hyaluronik dhe EGF.

- Acidi hialuronik: një komponent fiziologjik i indit epidermal. Ai rregullon hidratimin dhe vëllimin e tij falë aftësisë për të rikthyer dhe mbajtur ujin.

- EGF: ristrukturon dhe rigjeneron lëkurën, do të favorizojë shtrirjen e rrudhave dhe zbutjen e tyre, me një efekt mbushës si botox.


Përfitimet e kujdesit të syrit - EYE:

- Efekti mbushës;

- Efekt forcues dhe ngurtësues pas vetëm disa aplikimeve;

- Përshtatet me çdo sy;


Si të përdorni:

Aplikojeni produktin në mbrëmje.
Pastroni zonën e aplikimit dhe thajeni më pas vendoseni copëzën, lëreni për rreth 10 minuta dhe më pas lëreni të veprojë gjatë gjithë natës.
Hiqeni atë në mëngjes.


Përbërësit kryesorë:

Patch ose copëza e bazuar në acidin hialuronik të hidrolizuar dhe faktorin e rritjes SH-Oligopeptide-1 (EGF)


Çfarë përfshin:

1 pako Smooth - Smoker Line Remover të arnave të disponueshme.


Formula:

Hipoalergjik - I testuar dermatologjikisht - Jo toksik - Pa aroma
View full details