Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Doccia Scrub Biosatyve

Doccia Scrub Biosatyve

Regular price Lek 1,490.00 ALL
Regular price Lek 1,790.00 ALL Sale price Lek 1,490.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
VEPRIMET 

Skrab trupi, eksfolon dhe zbut duke eliminuar qelizat e vdekura, veprimi i CBD promovon rigjenerimin natyral të lëkurës dhe eliminon papastërtitë kryesore që mund të gjenerojnë papërsosmëri të bezdisshme.

KËSHILLA PËR PËRDORIM
Përdorimi 2-3 herë në javë do të përmirësoni shëndetin dhe pamjen e lëkurës tuaj. Aplikojeni në lëkurë të lagur me lëvizje rrethore dhe shpëlajeni. Për të marrë një rezultat më efektiv, përdorni atë së bashku me produktet e tjera të linjës CBD plus të vajit BIOSATYVE.


Përmbajtja: 200 ml
View full details