Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

DimaNight

DimaNight

Regular price Lek 2,390.00 ALL
Regular price Lek 2,900.00 ALL Sale price Lek 2,390.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

DimaNight është krijuar me një proces inovativ, i cili falë veprimit të vazhdueshëm gjatë natës, ju lejon të humbni peshë në mënyrë natyrale dhe lehtë edhe gjatë natës, ndërkohë që trupi rigjeneron indet dhe qelizat.

Kjo është për shkak se qelizat janë shumë më pritëse gjatë natës dhe metabolizmi është deri në 3 herë më i shpejtë.

Përmban përbërës natyralë që ju ndihmojnë të humbni peshë lehtë.

Alga fucus: stimulon metabolizmin për të djegur dhjamin më shpejt. Redukton ndjenjën e urisë dhe përthithjen e kalorive.

Ortosiphon: ideal për të promovuar humbje të shëndetshme dhe të shpejtë të peshës, ai stimulon metabolizmin bazal, duke i lejuar trupit të djegë më shumë kalori se normalja, edhe në pushim. Gjithashtu ndihmon në reduktimin e fryrjes së barkut.

Luleradhiqe: përmban hormonin e ndjenjës së mirë. Rregullon gjumin dhe humorin, mban nën kontroll urinë nervore.

Ka efekte pastruese, anti-inflamator dhe ndihmon në reduktimin e belit, duke favorizuar eliminimin e yndyrës së barkut.


Si ta merrni:

Holloni 2 ml të produktit në ujë (rreth 40 pika të produktit).


- Trajtim “lehtë”: 20 pika në mbrëmje para se të shkoni në shtrat
- Trajtimi "bazë": 20 pika në mes të pasdites + 20 pika para se të shkoni në shtrat
- Trajtimi "avancuar": 40 pika në mes të pasdites + 40 pika para gjumit

Çfarë përfshin oferta:

DimaNight në pika prej 50 ml

View full details