Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Crema Viso Biosatyve

Crema Viso Biosatyve

Regular price Lek 1,690.00 ALL
Regular price Lek 1,990.00 ALL Sale price Lek 1,690.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Për të gjitha llojet e lëkurës. Forcon dhe hidraton lëkurën duke ndihmuar në luftimin e shenjave të plakjes. CBD vepron si një rregullator i sebumit, duke çliruar minerale dhe vitamina. Kremi për fytyrën BIOSATYVE e bën lëkurën të butë.

KËSHILLA PËR PËRDORIM 
Përdorimi dy herë në ditë përmirëson shëndetin e lëkurës tuaj. Aplikojeni në fytyrë dhe dekolte, duke masazhuar derisa të përthithet plotësisht. Për të marrë një rezultat më efektiv, përdorni atë së bashku me produktet e tjera të linjës CBD plus të vajit të linjës BIOSATYVE.

Përmbajtja: 75 ml
View full details