Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Crema Solare Protezione 50+ Biosatyve

Crema Solare Protezione 50+ Biosatyve

Regular price Lek 2,190.00 ALL
Regular price Lek 2,590.00 ALL Sale price Lek 2,190.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Emulsion dielli me spektër të gjerë rezistent ndaj ujit SPF 50+ me një formulim të lehtë që garanton një aplikim uniform, praktik dhe të shpejtë. Indikohet për ekspozimin e parë në diell, për fëmijët, veçanërisht lëkurën e ndjeshme, fototipet I dhe II, mbrojtje e sigurt për çdo pjesë që duhet të ekspozohet në diell, ka mbrojtje shumë të lartë ndaj rrezeve UVB dhe UVA. Falë pranisë së Slime kërmillit, Bisabolol dhe Vitamina E, produkti kryen një veprim qetësues dhe hidratues në epidermë, duke i dhënë asaj butësi dhe shkëlqim. Nuk është i yndyrshëm dhe përthithet shpejt

KËSHILLA PËR PËRDORIM 

Shkundni mirë para përdorimit. Aplikojeni me bollëk para ekspozimit në diell dhe riaplikoni shpesh, një ulje në sasinë e aplikuar mund të ulë ndjeshëm nivelin e mbrojtjes. Shmangni ekspozimin e zgjatur, edhe me krem ​​kundër diellit. Ekspozimi i tepërt mund të dëmtojë shëndetin. Mos i ekspozoni foshnjat dhe fëmijët e vegjël në rrezet e diellit direkte.

Përmbajtja: 75 ml
View full details