Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs

Crema Rimodellante Uomo

Crema Rimodellante Uomo

Regular price Lek 2,490.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,490.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Kremi rimodelues IodeX Man është trajtimi intensiv i rimodelimit total të trupit, specifik për meshkujt, për të luftuar papërsosmërinë e masave dhjamore të vendosura në pika të ndryshme kritike të trupit.

Kremi është produkti i parë specifik i bazuar në Fosfatidilkolinë, i krijuar për të luftuar papërsosmëritë e lëkurës për shkak të masave yndyrore tipike të indeve mashkullore.

Si funksionon dhe është kaq efektiv?
Kremi rimodelues Iodex shfrytëzon vetitë rimodeluese për të cilat njihet fosfatidilkolina e përcjellë.
Ky formulim specifik shfrytëzon teknologjinë më të mirë të natyrës dhe kozmetike për të rimodeluar papërsosmëritë për shkak të masës dhjamore.

Kremi jep rezultate të dukshme pas një cikli aplikimesh ditore prej të paktën 4 javësh.
Lëkura e trupit do të jetë e tonifikuar, kompakte dhe e fortë.

EFEKTI TERMOGJENIK: kremi ka një efekt termogjenik në zonat e trajtuara.


Si ta përdorni:
Aplikoni trajtimin duke masazhuar zonën e prekur me lëvizje rrethore, derisa produkti të përthithet plotësisht.
Rekomandohet të bëhen dy aplikime ditore të produktit, për të paktën 3-4 javë.

Çfarë përfshin oferta:
Iodex Man Reforming Cream në format tub 200ml.Përbërësit:
Fosfatidilkolinë, Kafeinë, Cola acuminata, Paullinia cupana, Ginkgo biloba, Ruscus aculeatus, Gjalpë Shea.
View full details