Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Crema Oro Anti-Age

Crema Oro Anti-Age

Regular price Lek 2,390.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,390.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Gold Anti-Age Cream është një krem ​​i zhvilluar për të pasur një efekt të fuqishëm kundër plakjes.

Një hidratues që përmban gjalpë shea, vaj kokosi, vaj bajame të ëmbël dhe lajthi.

Të gjithë përbërësit kontribuojnë në mirëqenien e të gjitha llojeve të lëkurës, duke rigjallëruar dhe tonifikuar indet në thellësi.

 

Përmban:

X50 HYALUFILLER apo edhe Cosmetic Drone: është një mikrokapsulë e synuar që ndihmon në ruajtjen e gjendjes së mirë të lëkurës.

Vaji i bajames së ëmbël: ka një veti zbutëse dhe ushqyese, ndihmon në rinovimin e qelizave dhe parandalon plakjen e lëkurës.

Shea Butter: është një zgjidhje perfekte për kujdesin e fytyrës. Falë vetive elastike dhe zbutëse, është në gjendje të heqë qelizat e vdekura të lëkurës në mënyrë krejtësisht natyrale dhe të favorizojë zëvendësimin e tyre pa pasur nevojë të përdorë produkte artificiale.

Vaji i kokosit: Përmban Acid Hyaluronik, Acid Kapriku, Acid Myristik dhe Acid Palmitik. Depërton shpejt në lëkurë dhe lë një ndjenjë butësie pa asnjë efekt yndyre në lëkurë.

Lajthia: mbron lëkurën nga veprimi i dëmshëm i rrezeve UV dhe mbështet kapacitetin antioksidues të lëkurës.

 

Përfitimet e Crema Oro Anti-Age:

- Rigjallëron dhe tonifikon

- Lëkurë më e butë dhe më e tonifikuar;

- Mirëqenie të të gjitha llojeve të lëkurës;

- Rinovimi i qelizave;

 

Si të përdorni:

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë, masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht.

Masazhi i aplikuar do të ndihmojë kremin të depërtojë thellë duke aktivizuar rinovimin e qelizave.

Çfarë përfshin:

Krem Anti-Age Gold në format kavanoz 50 ml.

View full details