Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Crema Mani Biosatyve

Crema Mani Biosatyve

Regular price Lek 1,390.00 ALL
Regular price Lek 1,890.00 ALL Sale price Lek 1,390.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Ideale për lëkurë të thatë dhe delikate që ka tendencë të skuqet. Kremi i duarve BIOSATYVE me CBD hidraton thellësisht dhe mbron nga gërvishtjet dhe acarimet, i lë duart të buta duke ofruar një ndjenjë të këndshme mirëqenieje.

KËSHILLA PËR PËRDORIM 

Përdorimi i përditshëm përmirëson shëndetin e lëkurës. Aplikojeni produktin në duart tuaja dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.

Përmbajtja: 75 ml
View full details