Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Crema Corpo Biosatyve

Crema Corpo Biosatyve

Regular price Lek 1,990.00 ALL
Regular price Lek 2,390.00 ALL Sale price Lek 1,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Kremi trupi BIOSATYVE përmirëson elasticitetin e epidermës, e mban lëkurën të hidratuar mirë dhe lë një ndjesi të jashtëzakonshme toni dhe vitaliteti në të gjithë trupin. Falë vetive të CBD, ajo riaktivizon qarkullimin e gjakut dhe forcon indet e lëkurës duke dhënë një shkëlqim natyral.

KËSHILLA PËR PËRDORIM
Përdoret dy herë në ditë. Aplikojeni në të gjithë trupin dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht. Për të marrë një rezultat më të mirë, përdorni atë së bashku me produktet e tjera të linjës CBD plus të vajit të linjës BIOSATYVE.

Përmbajtja: 200 ml
View full details