Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs

Crema Attiva Anticellulite

Crema Attiva Anticellulite

Regular price Lek 1,990.00 ALL
Regular price Lek 2,390.00 ALL Sale price Lek 1,990.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.
Kremi aktiv kundër celulitit është kremi i trupit i formuluar për të luftuar papërsosmëritë e lëkurës të celulitit dhe dhjamosjen e mbledhur.

Ky krem ​​është i butë dhe i këndshëm në prekje, i jep vitalitet të ri lëkurës.

Kafeina dhe fitokompleksi i bimëve (Bishte, Ivy, Centella, Gështenja e Kalit, Fucus dhe Laminaria), të pasuruara me komponime jodi, veprojnë në mënyrë sinergjike në reduktimin e celulitit dhe dhjamosjes së lokalizuar.VITAL EAU i marrë nga planktoni detar është i pasur me kripëra minerale, vitamina dhe proteina të cilat, në bashkëpunim me algat Chlorella Vulgaris dhe polisakaridet e nxjerra nga algat kafe, e bëjnë lëkurën më të lëmuar, më të tonifikuar dhe të hidratuar.

Ky krem ​​është një krem ​​i butë dhe i këndshëm në prekje, përmban një fitokompleks bimor të përgatitur me barishte dhe bimë ( Jamball, Luleradhiqe, Bisht kali, Spirea, Mështeknë, Portokalli e hidhur) të zgjedhur me kujdes për të vepruar në sinergji kundër ngecjes së lëngjeve.Përfitimet e kremit:

E butë dhe e këndshme në prekje
Ndalon ngecjen e lëngjeve
I pasur me minerale, vitamina dhe proteina
Thellësisht hidratues dhe ushqyes
Lëkurë e tonifikuar, e lëmuar dhe e hidratuar


Përdorimi i duhur i produktit:

Aplikoni kremin çdo ditë në zonat e trupit që do të trajtohen, duke shpërndarë me kujdes sasi të vogla.

Masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.Përbërësit:

Aqua/ujë, c12-15 alkil benzoat, glicerinë, propylheptil kaprilat, diglicerinë, karbonat dietilheksil, triizostearin, vaj persea gratissima / vaj persea gratissima (avokado), pentilene glikol, ceteth-2, alkool stetilheksilat, cetetiletaletet, ceteth-2, glikolikonatetil, cetetiletaletet, ceteiletil, glicetaratel, glicetaratel, ceteth-2, c. , ceteareth-25, poliakrilat natriumi, karbonat dikapril, parfum / aromë, acetat tokoferil, klorfenezinë, karbomer, alkool miristil, alkool lauril, akrilate / c10-30 akrilate alkil akrilate kryqpolimer, poliglicerol-3 glicer kapril kaprilat, glicerol-kapriilat, glicerol-kapriilat, gliceril-kaprilat, glicerol-kaprilat, kaprilat, glicerol-kakriilat, , fitat natriumi, algin i hidrolizuar, glukamina, rizoma e taraxacum officinale / ekstrakt i rrënjës // ekstrakt i rrënjës së taraxacum officianale (luleradhiqe), ex-trakt i gjetheve të betula alba, ekstrakt lulesh spiraea ulmaria, glicyrrhiza glabra (ekstrakt i rrënjës së glicyrrhiza) , ekstrakt i rrënjës së agropyron repens, ekstrakt i gjetheve equisetum arvense, ekstrakt i lëvozhgës së agrumeve // ​​ekstrakt i lëvozhgës së citrus aurantium amara (të hidhur i portokallit), maris aqua / ujë deti, ekstrakt chlorella vulgaris, ekstrakt plankton, hidroksietilcelulozë.
View full details