Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

CerviCare

CerviCare

Regular price Lek 2,390.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,390.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

CerviCare është një ilaç natyral në format kremi i krijuar për të eliminuar dhimbjet e qafës.

CerviCare është projektuar posaçërisht për të siguruar zhdukjen e menjëhershme të dhimbjes dhe lirimin e muskujve të ngurtësuar.

E gjithë kjo është e mundur falë kombinimit perfekt të Arnica Montana, Calendula, vaji i bajames dhe vaji i kokosit: të gjithë këta elementë të përdorur së bashku veprojnë shpejt dhe me efikasitet në situatat e dhimbjeve të forta të qafës për të eliminuar: dhimbje koke, vjellje, marramendje dhe lodhje.

 

CerviCare përmban përbërës natyralë shumë efektivë:

Arnica Montana: është një analgjezik natyral i fuqishëm dhe anti-inflamator. Disa pjesë të kësaj lule bllokojnë aktivizimin e gjeneve që shkaktojnë inflamacion. Pikërisht për këtë arsye, arnica montana është aleati më i mirë kundër dhimbjes së qafës.

Calendula: Ndihmon në bllokimin e spazmave të muskujve që krijojnë ngurtësi. Që në kohët e lashta është kombinuar me vaj bajamesh si një ilaç antispazmatik për muskujt.

Vaji i kokosit dhe bajamet e ëmbla: ato garantojnë një veprim absorbues të shpejtë që lejon një efekt të menjëhershëm dhe të veprojë në thellësi që nga aplikimi i parë i CerviCare.

 

Si të përdorni:

Aplikojeni në zonën e qafës, duke masazhuar derisa të përthithet plotësisht. Përsëriteni trajtimin në mëngjes dhe në mbrëmje për përfitime më të mëdha.

Çfarë përfshin:

CerviCare në format kremi 200ml.

View full details