Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Cellulite Stop

Cellulite Stop

Regular price Lek 2,390.00 ALL
Regular price Lek 2,990.00 ALL Sale price Lek 2,390.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Cellulite Stop është formula e re e locionit e zhvilluar për të dhënë një funksion të dyfishtë në lëkurë: dobësim dhe ndihmës për trajtimin e celulitit.

Përmban të gjitha ekstraktet më të mira natyrore thelbësore për tonifikim dhe dobësim.

Prania e vajrave natyralë dhe ekstrakteve natyrale të bimëve formojnë një film ushqyes që rrit funksionalitetin e lëkurës, duke përmirësuar pamjen dhe duke reduktuar efektin e celulitit.

- Tonik

- Dobësim

- Anticelulit

 

Përmban ekstrakte të:

Luledielli: veprim hidratues, ushqyes dhe zbutës. Ka një aktivitet antioksidant që mbron qelizat e trupit nga plakja

Aescin dhe Diosmin: veprojnë në mikroqarkullimin, duke reduktuar depërtimin e lëngjeve në lëkurë dhe ndihmojnë për të pasur një efekt anti-inflamator. Aktivizon eliminimin e lëngjeve që ngecin në inde.

Kafeina: përdoret për trajtime kundër celulitit, stimulon zbërthimin e yndyrave brenda qelizave.

Vaj Jojoba dhe Babassu: rigjallëron dhe rigjeneron lëkurën, duke e forcuar atë dhe duke e bërë të lëmuar dhe të hidratuar.

Gotu Kola: i dobishëm për luftimin e celulitit, parandalimin dhe trajtimin e insuficiencës venoze dhe rrjedhimisht ënjtjes dhe rëndimit të këmbëve dhe kyçeve.

 

Si ta përdorni:

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurën e pastruar dhe masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht

Çfarë përfshin oferta:

Një paketë 200 ml Cellulite Stop.

View full details