Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

Cannella Slim

Cannella Slim

Regular price Lek 2,390.00 ALL
Regular price Lek 2,900.00 ALL Sale price Lek 2,390.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Cinnamon Slim është një suport ushqimor që ndihmon në rregullimin e urisë, djegien e tepërt që në javët e para dhe përshpejton metabolizmin në mënyrë të menjëhershme.

Cannella Slim është një produkt i bazuar në kanellë, thupër, Guarana, Gynostemma dhe Glucomannan.

 

Përmban kanellë, thupër, Gynostemma dhe Glucomannan:

Kanella: nxit funksionin e tretjes, rregullon dhe eliminon gazrat e zorrëve. Gjithashtu rregullon metabolizmin e karbohidrateve, stimulon pështymë dhe sekretimin e lëngjeve gastrike. Ai lehtëson zbërthimin e yndyrnave dhe sheqernave në gjak dhe ndihmon në uljen e ndjenjës së urisë.

Mështekna: ka një veti pastruese dhe kulluese. Gjethet e thuprës përdoren gjerësisht për trajtimin e mbajtjes së ujit, gurëve në veshka dhe infeksioneve të traktit urinar.

Gynostemma: redukton asimilimin e sheqernave dhe yndyrnave. Lejon të eliminohet akumulimi i indit dhjamor, duke përmirësuar funksionalitetin e indit lidhës.

Glucomannan: ka një përbërës aktiv që jep një ndjenjë të plotësisë dhe ngopjes.

 

Përfitimet e Cinnamon Slim:

- Rregullon urinë;

- Digjni tepricën që në javët e para;

- Përshpejton metabolizmin

- Efekt kullues të lëngjeve trupore dhe pastrues;

 

Si të përdorni

Shurup për përdorim oral.

Holloni 5 ml të produktit në ujë, dy herë në ditë, një orë para dy vakteve kryesore.

 

Çfarë përfshin:

Cinnamon Slim 150 ml

View full details