Skip to product information
1 of 1

AlohaLabs Al

BrufolCare

BrufolCare

Regular price Lek 3,490.00 ALL
Regular price Lek 4,190.00 ALL Sale price Lek 3,490.00 ALL
Sale Sold out
Tax included.

BrufolCare është kremi pastrues i fytyrës për përdorim të përditshëm që promovon pastrimin e përditshëm të lëkurës.

BrufolCare është ideal për lëkurën e yndyrshme dhe të prirur ndaj akneve, në gjendje të eliminojë papastërtitë e lëkurës në mënyrë natyrale dhe në një kohë të shkurtër.

Falë përbërësve aktivë që përmban kremi, produkti ynë është në gjendje të jetë efektiv për të gjitha llojet e lëkurës.

Përmban:

Vaji i farës Borago Officinalis: ka veti anti-inflamatore. E vlefshme për trajtimin e akneve, dermatitit, lëkurës së thatë dhe psoriasis. Ka veti qetësuese dhe zbutëse.

Acidi benzoik: efektiv për pastrimin e akneve. Ndihmon në eksfolimin e lëkurës, zvogëlimin e inflamacionit, pastrimin e poreve të bllokuara dhe reduktimin e baktereve.

Ekstrakt natyral i propolisit: për një veprim të thellë pastrimi.

Uji i distiluar i trëndafilit të Damaskut, Ekstrakti i Aloe dhe Calendula: ndihmojnë për të qetësuar skuqjen që zakonisht shoqëron papastërtitë.

Hypericum dhe Rodhe: janë ideale për të ruajtur mirëqenien e fytyrës në mënyrë natyrale.

 

Si të përdorni:

Aplikojeni në fytyrë duke e masazhuar butësisht derisa të përthithet plotësisht. Përdoreni 1/2 herë në ditë.

Çfarë përfshin oferta:

Një shishe 50 ml BrufolCare

View full details